Wirtualna Wystawa Mebli

Kalwaria Zebrzydowska - Cech Rzemiosł Różnych

NAZWA PRODUKTU:

Softi

ID PRODUKTU: 643
OPIS PRODUKTU:

Kanapy z funkcja spania. 3r+1+1; 3r+2+1. Do każdego kompletu istnieje możliwość domówienia ławy i/lub pufy. Siedziska wykonane na sprężynach bonel. Komplet, na życzenie klienta, może być wykonany w różnej kolorystyce w skórze naturalnej, ekologicznej i materiale.

Sprawdź naszą ofertę na www.meblegm.pl

Góralczyk Maciej
Maciej Góralczyk
Maciej Góralczyk
Góralczyk Maciej
Piłsudskiego 6
Kalwaria Zebrzydowska
małopolskie
34-130
Polska

Meble tapicerowane - Góralczyk Maciej - Firma z tradycjami

Serdecznie witamy na naszych stronach i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli tapicerowanych, stołów i krzeseł. W galerii czeka na Państwa prezentacja naszych realizacji.

Jesteśmy firmą rodzinną z tradycjami, trudniącą się rzemiosłem już od początków XX wieku. Produkcją mebli tapicerowanych zajmujemy się od 1976 roku. Posiadamy w ofercie bogaty asortyment mebli tapicerowanych, a także mebli będących ich naturalnym uzupełnieniem (ławy, krzesła itp.) w szerokiej gamie wzorów, materiałów i kolorów. Staramy się aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nabytych u nas mebli. Meble mogą być wykonane według standardowych wymiarów lub mogą być specjalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Posiadamy własny transport, możemy więc szybko dostarczyć meble w dowolne miejsce Polski a także poza jej granice. Nasza firma ma też dogodne położenie co ułatwia dojazd naszym klientom. Firma znajduje się przy głównej drodze Kraków - Cieszyn, kilkaset metrów od centrum Kalwarii Zebrzydowskiej.

Warto jest odwiedzić nasze miasto i obejrzeć wspaniały Kalwaryjski Klasztor z kapliczkami wpisany na listę UNESCO, tak ukochany przez Jana Pawła II.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Z poważaniem
Maciej Góralczyk

GALERIA ZDJĘĆ PRODUCENTA
Góralczyk Maciej
Maciej Góralczyk
Góralczyk Maciej
Maciej Góralczyk
Piłsudskiego 6
34-130
Kalwaria Zebrzydowska
NIP: 551-218-86-82
19.689110000000028, 49.86693
19° 41' 21", 49° 52' 1"
Góralczyk Maciej
Maciej Góralczyk
telefony
513 085 306
784 079 025

mail

INNE PRODUKTY TEGO PRODUCENTA Z KATEGORII:

Meble tapicerowane
Meble do jadalni
Meble do sypialni
Hotelowe i restauracyjne
Inne
Copyright (c) 2012. Cech Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt i realizacja: VArts.pl