Wirtualna Wystawa Mebli

Kalwaria Zebrzydowska - Cech Rzemiosł Różnych

NAZWA PRODUKTU:

Narożnik Wega

ID PRODUKTU: 183
OPIS PRODUKTU:

Narożnik Wega- Nowoczesny, nie dający się ominąć bez zastanowienia, delikatnie przyciąga ludzkie oko. Nowoczesny design pięknie prezentuje się w żywych barwach, jak również w tonowanych kolorach. Doskonale nadaje się do nowoczesnych salonów zarówno w domach , jak i blokach, gdzie spełnia praktyczne funkcję dzięki pojemnikowi na pościel i funkcji spania. Polecany również do poczekalni hotelowych. Możliwość wykonania foteli i puf w tej samej tonacji stylistycznej

Zapraszamy na stronę www.pajmeble.pl Wymiary 260 cm – 160 cm . Pow.spania 195 cm – 125 cm

PAJ MEBLE
Tadeusz Pająk
Tadeusz Pająk
PAJ MEBLE
Bugaj 94
Kalwaria Zebrzydowska
małopolskie
34-130
Polska

MEBLE TAPICEROWANE - W branży od 1990 roku.

Tworząc naszą kolekcję staramy się spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Produkujemy komfortowe i oryginalne meble, w szerokiej gamie kolorystycznej. Spełniając niemal wszystkie potrzeby klienta.
Nasze meble charakteryzują się indywidualną i wysoką jakością przy zachowaniu zrównoważonych cen, nie posiadamy dużych magazynów, ani salonów sprzedaży, ponieważ nasze meble produkujemy na indywidualne zamówienia w wymiarach i rodzajach tkanin, skór, eko skór zgodnie z życzeniami klienta, do każdego mebla można odpowiednio zmienić, lub zastosować dodatki drewniane, chromowane. 

Przy dużym zróżnicowaniu rynku, materiałów i skór oferujemy pełne i fachowe doradztwo personalne, aby w pełni państwa usatysfakcjonować i nie pozostawić złudzeń co do słuszności wyboru naszej firmy. 

Posiadamy własne wzory mebli, ale również bez obaw sięgamy po sprawdzone i przyjęte rozwiązania. 

Naszą specjalnością są nowoczesne narożniki z zachowaniem klasycznego stylu doskonale nadające się do domów jednorodzinnych , mieszań w blokach jak i przestrzennych salonów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Z poważaniem
Tadeusz Pająk

GALERIA ZDJĘĆ PRODUCENTA
PAJ MEBLE
Tadeusz Pająk
PAJ MEBLE
Tadeusz Pająk
Bugaj 94
34-130
Kalwaria Zebrzydowska
NIP: 551-115-20-44
19.685338499999943, 49.8668908
19° 41' 7", 49° 52' 1"
PAJ MEBLE
Tadeusz Pająk
telefony
600 347 585

mail

INNE PRODUKTY TEGO PRODUCENTA Z KATEGORII:

Meble tapicerowane
Meble do sypialni
Inne
Hotelowe i restauracyjne
Copyright (c) 2012. Cech Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt i realizacja: VArts.pl