Wirtualna Wystawa Mebli

Kalwaria Zebrzydowska - Cech Rzemiosł Różnych

NAZWA PRODUKTU:

ANIELSKI KREM

ID PRODUKTU: 902
OPIS PRODUKTU:

Kuchnia Anielski Krem to piękna kuchnia w której centralne miejsce stanowią aniołki ręcznie rzeźbione w płaskorzeźbie. Prawa strona jest jakby odbiciem lustrzanym lewej strony , co daje w sumie piękny efekt i gustowny smak.
Kuchnia Anielski Krem to kuchnia wykonana z drewna dębowego tak często wykorzystywanego przez nas zakład ponieważ jest to materiał bardzo trwały i dający nam w efekcie końcowym taki efekt wizualny jakiego oczekują od nas nasi klijenci.
Anielski Krem jak sama nazwa mówi to kuchnia wykończona na kolor krem. Żaden inny kolor nie odda w pełni tego stylu jakim jest styl angielski.
Anielski Krem to również detale istotne dla stylu angielskiego czyli; pilastry, pilastry toczone, płaskorzeźba, podpory okapu pięknie ręcznie wykonane , włoskie uchwyty firmy Bossetti ~ Marella, które kupujemy z zaprzyjaźnionym sklepem ARTE METAL STYLE POLSKA. Wszystko to w całości daje nam efekt pięknej kuchni którą z powodzeniem można nazwać Anielską.

STOLARSTWO
Władysław Golonka
Władysław Golonka
STOLARSTWO
Brody 530
Kalwaria Zebrzydowska
małopolskie
34-130
Polska

Polecamy:
kuchnie, meble stołowe, kredensy, komody, stoły, witryny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Z poważaniem
Władysław Golonka

GALERIA ZDJĘĆ PRODUCENTA
STOLARSTWO
Władysław Golonka
STOLARSTWO
Władysław Golonka
Brody 530
34-130
Kalwaria Zebrzydowska
NIP:
19.686646699999983, 49.8668322
19° 41' 12", 49° 52' 1"
STOLARSTWO
Władysław Golonka
telefony
338 765 796

mail

INNE PRODUKTY TEGO PRODUCENTA Z KATEGORII:

Kuchnie
Copyright (c) 2012. Cech Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt i realizacja: VArts.pl